AIREN FAN RedWings140 (140x140x25mm, 14,6dBA)
Kód: 201062880Podrobný popis
Unikátní supertichý ventilátor od společnosti Airen Technology a ložiskem Enhanced FDB pro tichý, stabilní a spolehlivý provoz, je dodáván v atraktivním červeno-černém designu. Elegantní balení obsahuje kovové šroubky a antivibrační podložky. Otáčky jsou optimalizovány na nejlepší možný poměr tichosti a výkonu.
Technická specifikace:
Rozměry (mm): 140x140x25
Napětí (V): 12
Proud (A): 0,18
Spotřeba (W): 2,16
Ložiska: Enhanced FDB
Otáčky (RPM): 1000 +- 10%
Průtok (CFM): 58,30
Hlučnost (dB): 14,60
Barva rámečku: černá
Barva vrtule: červená
Délka kabelu (mm): 300
Konektor: 3 pin
Antivibrační podložka: ne
PWM: ne
TC: ne
Příslušenství: 4x šroubky + podložky
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 8591897030130 |
| Hloubka jedn. balení: | 3 |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Kód výrobcu: | AIREN - FRW140 |
| Konektor: | 3-pin |
| Max. úroveň hluku: | 14,6 dB |
| Maximální otáčky ventilátoru: | 1000 |
| Průměr ventilátoru: | 140 |
| Průtok vzduchu: | 59 CFM |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14.6x20.9x3 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
