AIREN FAN RedWings120 TC ThermoControl
Kód: 20106232Podrobný popis
Unikátní supertiché větráčky od společnosti AIREN TECHNOLOGY s novým Hypro bearing ložiskem pro tichý a spolehlivý chod v atraktivním červeno černém designu. Tento model navíc v provedení s THERMO CONTROL tj. proměnlivými otáčkami na základě teploty.
Technická specifikace:
Rozměry: 120 x 120 x 25mm
Rychlost větráku (RPM): 800 - 1600 +- 10%
Hlučnost: 8,9 - 16,9 dB/A
Ložisko: Hypro Bearing
Konektor: 3pin
Stránky o produktu: http://www.airentec.com
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8591897030116 |
| Barva skříně: | červená a černá |
| Hloubka jedn. balení: | 3 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Kód výrobcu: | AIREN - FRW120TC |
| Konektor: | 3-pin |
| Max. úroveň hluku: | 22 dB |
| Maximální otáčky ventilátoru: | 1600 |
| Minimální otáčky ventilátoru: | 800 |
| Průměr ventilátoru: | 120 |
| Průtok vzduchu: | 69 CFM |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 13x17x3 |
| Rozměry zdroje: | 120 x 120 x 25 šxvxh mm |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
