AIREN FAN DualWings 80E (80x80x25mm, Dual Wings, E
Kód: 201062861Podrobný popis
Nová série špičkových ventilátorů AIREN s tzv. dvojitými lopatkami (DualWings) zmožnuje ventilátoru docilovat výrazného nárustu chladícího výkonu při stejných otáčkách nebo stejného chladícího výkonu, prodloužit životnost ventilátoru a dále neuvěřitelně snížit hlučnost chladícího řešení při stejných otáčkách. Verze Extreme Performance je optimalizována pro co nejnižší hlučnost při nejvyšším chladícím výkonu. Speciální Enhaced FDB bearing zaručují dlouhou životnost ventilátorů v porovnání s ostatními typy ložisek.
Technická specifikace:
Rozměr: 80x80x25 mm
Otáčky: 2000+-10% rpm
Průtok vzduchu: 36.6 CFM
Počítané napětí: 12V DC
Starovací napětí: 7V DC
Ložiska: Enhaced FDB
Hlučnost: 17,2 dB/A
Příslušenství: 4ks šroubků, 4ks antivibrační podložky
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591897031335 |
| Hloubka jedn. balení: | 3 |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Kód výrobcu: | AIREN - FDW80E |
| Konektor: | 3-pin |
| Max. úroveň hluku: | 17,2 dB |
| Maximální otáčky ventilátoru: | 2000 |
| Průměr ventilátoru: | 80 |
| Průtok vzduchu: | 37 CFM |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 18x12x3 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
