AIMAXX eNVicooler 9 (GreenWing)
Kód: 20106216Podrobný popis
Spolehlivost, tichost a atraktivní svěží design – to jsou ventilátory AIMAXX. Všechny AIMAXX ventilátory jsou vybaveny unikátním Nanomaxx ložiskem. Toto AIMAXXem patentované ložisko je vyrobeno ze super tenkého ale extra trvanlivého materiálu a zaručuje vysokou životnost a velmi nízkou hlučnost, dosaženou malým třením. Celá série je balena v poutavém zeleno-černém balení s oknem pro snadnější prezentaci zákazníkům.
Technická specifikace:
Rozměry: 92 × 92 × 25 mm
Rychlost ventilátoru: 800-1400 ± 10% rpm
Napětí: 12V DC
Ložisko: Nanomaxx ložisko
CFM: 15.2-32.2
Hlučnost: 9.8-12.6 dB/A
Délka kabelu: 300 mm
Obsah balení: 12/7V 3 pinový adapter, kovové šroubky, gumové podložky
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591897020063 |
| Barva skříně: | Jiná |
| Hloubka jedn. balení: | 3 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Kód výrobcu: | eNVicooler 9 GW |
| Konektor: | 3-pin |
| Max. úroveň hluku: | 12,6 dB |
| Maximální otáčky ventilátoru: | 1400 |
| Minimální otáčky ventilátoru: | 800 |
| Průměr ventilátoru: | 92 mm |
| Průtok vzduchu: | 33 CFM |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 9.6x15x3 |
| Rozměry zdroje: | 90 x 90 x 25 šxvxh mm |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
