AIMAXX eNVicooler 6thin (GreenWing)
Kód: 201062848Podrobný popis
Spolehlivost, tichost a atraktivní svěží design – to jsou ventilátory AIMAXX. Všechny AIMAXX ventilátory jsou vybaveny unikátním Nanomaxx ložiskem. Toto AIMAXXem patentované ložisko je vyrobeno ze super tenkého ale extra trvanlivého materiálu a zaručuje vysokou životnost a velmi nízkou hlučnost, dosaženou malým třením. Celá série je balena v poutavém zeleno-černém balení s oknem pro snadnější prezentaci zákazníkům.
Technická specifikace:
Rozměry: 60 × 60 × 10 mm
Rychlost ventilátoru: 2300-4500 ± 10% rpm
Napětí: 12V DC
Ložisko: Nanomaxx ložisko
CFM: 19,5
Hlučnost: 8.9-14.3 dB/A
Délka kabelu: 300 mm
Obsah balení: 12/7V 3 pinový adapter, kovové šroubky, gumové podložky
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591897020575 |
| Hloubka jedn. balení: | 2.4 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | eNVicooler 6thin GW |
| Konektor: | 3-pin |
| Max. úroveň hluku: | 14,3 dB |
| Maximální otáčky ventilátoru: | 4500 |
| Minimální otáčky ventilátoru: | 2300 |
| Průměr ventilátoru: | 60 mm |
| Průtok vzduchu: | 20 CFM |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 6.5x11.7x2.4 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
