ADATA XPG ventilátor VENTO 120 ARGB PWM, 120mm
Kód: 20320283Podrobný popis
XPG VENTO 120 ARGB PWM
* ARGB LED
Otáčky ventilátoru: 300 - 1850 ot./min
Maximální proud vzduchu: 50CFM
Hlučnost: 24dB(A)
Typ ložiska: Žebrované ložisko
Jmenovitý proud ventilátoru: 0,20A (max.)
Jmenovité napětí ventilátoru: 12V DC
Průměrná životnost ventilátoru: 160 000 hodin
Konektor ventilátoru: 4pin PWM
Barva: Černá
Rozměry: 120x120x25mm
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránky výrobce: https://www.xpg.com/cz/xpg/pc-component-vento-120-argb-pwm?tab=desc
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 4711085946102 |
| Adresa výrobce: | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany |
| E-mail výrobce: | IASales_eu@adata.com |
| Hloubka jedn. balení: | 2.9 |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Kód výrobcu: | VENTO120ARGBPWM-BKCWW |
| Konektor: | 4-pin |
| Max. úroveň hluku: | 24 dB |
| Maximální otáčky ventilátoru: | 1850 |
| Minimální otáčky ventilátoru: | 300 |
| Podsvícení: | ARGB |
| Průměr ventilátoru: | 120 |
| Průtok vzduchu: | 50 CFM |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 12.3x18.5x2.9 |
| Telefon výrobce: | +498990405296 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Adata |
|---|---|
| Adresa : | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany, +498990405296 |
| E-mail : | IASales_eu@adata.com |
