ACUTAKE ACU-FAN60 (White Wing Fan De Luxe)
Kód: 201062930Podrobný popis
Supertichý elegantní a kvalitní 12V ventilátor 60x60x10mm s 3500 otáčkami za minutu s unikátními ložiskami Hypro bearing. Extrémně tichý ventilátor s hlučností 17,5dB/A.
Rozměry (mm): 60x60x10
Napětí (V): 12
Proud (A): 0,17
Spotřeba (W): 2,04
Ložiska: Enhanced FDB
Otáčky (RPM): 3500 +- 10%
Průtok (CFM): 16
Hlučnost (dB): 17,50
Barva rámečku: černá
Barva vrtule: bílá
Délka kabelu (mm): 300
Konektor: 3 pin
Antivibrační podložka: ne
PWM: ne
Příslušenství: 4x šroubky + podložky
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591897051456 |
| Hloubka jedn. balení: | 1.5 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kód výrobcu: | ACU-FAN60 |
| Konektor: | 3-pin |
| Max. úroveň hluku: | 17,5 dB |
| Maximální otáčky ventilátoru: | 3500 |
| Průměr ventilátoru: | 60 |
| Průtok vzduchu: | 16 CFM |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 10.8x6.4x1.5 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
