ACUTAKE ACU-FAN140 SHINE (White Wing Fan De Luxe)
Kód: 201062935Podrobný popis
Popis produktu:
Luxusní bíle podsvícená verze ACUTAKE 140mm supertichých ventilátorů s perlově bílými lopatkami a se specialními Enhaced FDB ložisky o rozměrech 140x140x25mm, otáčky 1000 +-10% za minutu, 12V DC, hlučnost jen 14,5dB/A, elegantní retailové balení se šroubky a antivibračními podložkami v ceně.
Rozměry (mm): 140x140x25
Napětí (V): 12
Proud (A): 0,25
Spotřeba (W): 3
Ložiska: Enhanced FDB
Otáčky (RPM): 1000 +- 10%
Průtok (CFM): 58,30
Hlučnost (dB): 14,50
Barva rámečku: černá
Barva vrtule: bílá perleť
Délka kabelu (mm): 300
Konektor: 3 pin
Antivibrační podložka: ne
PWM: ne
Podsvícení: bílé LED
Příslušenství: 4x šroubky + podložky
Balení: krabička
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8591897051623 |
| Hloubka jedn. balení: | 3 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Kód výrobcu: | ACU-FAN140SHINE |
| Konektor: | 3-pin |
| Max. úroveň hluku: | 14,50 dB |
| Maximální otáčky ventilátoru: | 1000 |
| Podsvícení: | Bílé |
| Průměr ventilátoru: | 140 |
| Průtok vzduchu: | 59 CFM |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 20.2x14.6x3 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
