Prodlužovací přívod 230V, 5m, 4 zásuvky
Kód: 29603016Podrobný popis
* praktický prodlužovací kabel se 4 zásuvkami
* délka kabelu 5m
* baleno v PE sáčku se závěsným systémem
* 250 V max 10A
Dodatočné parametre
| Kategória: | Predlžovacie káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| EAN: | 8592220002671 |
| Délka kabelu: | 5 m, 5,0 m |
| Hloubka jedn. balení: | 6.3 |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| Kód výrobcu: | PP4-05 |
| Max. zatížení: | 2500 W |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 34.4x15.3x6.3 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
