PREMIUMCORD Prodlužovací přívod 230V 5m, 4 zásuvky + vypínač, bílá
Kód: 29603036Podrobný popis
Praktický prodlužovací kabel se 4 zásuvkami. Na kabelu naleznete také centrální vypínač pro snadné a rychlé odpojení spotřebičů od elektrické sítě.
* délka kabelu 5m
* počet zásuvek 4
* centrální vypínač
* baleno v PE sáčku se závěsným systémem
* 250 V max 10A
Dodatočné parametre
| Kategória: | Predlžovacie káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.56 kg |
| EAN: | 8592220002879 |
| Délka kabelu: | 5 m, 5,0 m |
| Hloubka jedn. balení: | 6.7 |
| Hmotnosť: | 0.56 kg |
| Kód výrobcu: | PP4K-05 |
| Max. zatížení: | 2500 W |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 35.2x16x6.7 |
| Vypínač napájení: | Ano |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
