PREMIUMCORD Prodlužovací přívod 230V 10m, 5 zásuvek + vypínač, bílá
Kód: 296030301Podrobný popis
Praktický prodlužovací kabel s 5 zásuvkami. Na kabelu naleznete také centrální vypínač pro snadné a rychlé odpojení spotřebičů od elektrické sítě.
Parametry a specifikace:
Počet zásuvek:
5
Délka kabelu
10m
Centrální vypínač
Ano
Baleno v PE sáčku se závěsným systémem.
250 V max 10A
Dodatočné parametre
| Kategória: | Predlžovacie káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.95 kg |
| EAN: | 8592220002947 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 10 - 11 m |
| Délka kabelu: | 10 m |
| Hloubka jedn. balení: | 7.9 |
| Hmotnosť: | 0.95 kg |
| Kód výrobcu: | pp5k-10 |
| Max. zatížení: | 2500 W |
| Přesná délka: | 10 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 32.1x15.8x7.9 |
| Vypínač napájení: | Ano |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
