HP PC Z2 Tower G1i 700W, Intel Core U9 285K vPro, RTX Pro 4000Bl 24GB,2×32GB DDR5,1TB,WiFi 7+BT,no Kb+mouse,Win11Pro,3yo
Kód: HP-CF1Q7ETPodrobný popis
HP Z2 Tower G1i Workstation Desktop PC
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 9 285K (24 jader - 8P + 16E, 24 vláken, P-core 3,7/5,5 GHz, E-core 3,2/4,6 GHz, 36 MB cache)
Paměť: 2x 32 GB DDR5-5600 MT/s bez ECC
Počet slotů (celkem/volných): (4/2)
Pevný disk: 1TB PCIe® Gen5 NVMe™ M.2 SSD
Grafická karta: NVIDIA RTX™ Pro 4000 Blackwell Generation 24 GB GDDR7
Audio: Kodek Realtek ALC3205, univerzální zvukový konektor s podporou náhlavní soupravy CTIA a OMTP
Síť: Intel® I219LM GbE
Bezdrátová komunikace: Intel® Wi-Fi 7 BE200 (2x2) a Bluetooth® 5.4 vPro
Klávesnice: ne
Myš: ne
Napájení: 700W interní napájecí adaptér, až 92% účinnost, aktivní korekce PFC
Přední porty:
*2x USB Type-C® s přenosovou rychlostí 20 Gb/s
*4x USB Type-A s přenosovou rychlostí 10 Gb/s
*1x konektor pro sluchátka/mikrofon
Zadní porty:
*2x USB Type-A s přenosovou rychlostí 10 Gb/s
*2x DisplayPort™ 1.4
*1x RJ-45
*1x zvukový linkový vstup/výstup
*3x USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 480 Mb/s
Rozšiřující sloty:
*2x M.2 2280 PCIe 4 x4
*1x M.2 2230 pro WLAN
*1x PCIe 4 x1 mechanický (x4 elektrický)
*1x M.2 2280 PCIe 5 x4
*1x PCIe 4 x4 mechanický (x16 elektrický)
*1x PCIe 4 x4
Barva: Černá
Rozměry (ŠxHxV): 175 x 426 x 388 mm
Hmotnost: cca 8,6 kg
Záruka: 3 roky Next Business Day
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné stanice |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 13.6 kg |
| EAN: | 199642820050 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Černá |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| DP/mini DP: | 2 počet |
| DVI: | 0 počet |
| Eko produkt podle parametru EU: | Ano |
| eSATA: | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| HDMI: | 0 počet |
| Hloubka jedn. balení: | 29.5 |
| Hmotnosť: | 13.6 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Klávesnice: | Ne |
| Kód výrobcu: | CF1Q7ET#BCM |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Max.frekvence jádra CPU: | 5,5 GHz |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| Model: | G1i |
| Modelová rada: | HP Z2, NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell |
| Myš: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Paměť - počet slotů celkem: | 4 |
| Paměť - počet volných slotů: | 2 |
| Paměť - rychlost: | 5600 MHz |
| Paměť RAM: | 64 GB |
| Počet jader CPU: | 24 |
| Počet LAN portů: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 64GB (2x 32GB) |
| Provedení: | Tower |
| Přesný model CPU: | U9-285K |
| PS/2: | 0 zadní |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 59x49x29.5 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C1025030025 |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilní |
| Thunderbolt 5: | 0 přední, 0 zadní |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | 0 přední, 3 zadní |
| USB 3.x: | 4 přední, 2 zadní |
| USB 3.x Type-C: | 2 přední, 0 zadní |
| USB 4 / Thunderbolt 4: | 0 zadní, 0 přední |
| Velikost paměti VGA: | 24 GB |
| VGA: | 0 počet |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 3,7 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 9 |
| Výkon zdroja: | 700 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
