TRUST powerbanka PACTO 5000 PD POCKET, bílá
Kód: 2290992531Podrobný popis
Pocket Powerbank Pacto 5000 mAh
Počet portů: 3
Barva: Bílá
Materiál: ABS
Baterie:
*Watthodiny: 18 Wh
*Prodloužená doba používání-Mobily: 10 hodin
*Prodloužená doba používání-Tablety: 4 hodiny
*Kapacita: 5000 mAh
*Typ baterie: Lithium-ion cell
*Napětí baterie: 3,6 V
*Nabíjecí doba: 2 Hodiny
Input:
*Port: USB-C
*Rychlé nabíjení: Ano
*Vstupní výkon: 20W
Output:
*Technologie: automatická detekce, USB PD 3.0 + PPS
* Port 1: 20W. PD, USB-C
*Port 2: 20W, PD, USB-C
*Port 3: 2,1 A/10 W, automatická detekce
*Celkový výstupní výkon: 20W
Rozměry a hmotnost:
*Rozměry (Š x V x H): 77 x 39 x 25 mm
*Hmotnost: 111g
Záruka: 2 Roky
Více na stránkách výrobce: https://www.trust.com/en/product/26105-pacto-5000-mah-pocket-powerbank?q=26105
Dodatočné parametre
| Kategória: | PowerBanky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 8713439261059 |
| Barva: | Bílá |
| Barva - přesná: | Bílá |
| Bezdrátové nabíjení: | Ne |
| Funkce rychlonabíjení zařízení: | Ano |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Kapacita PowerBanky: | 5000 mAh, od 5000 do 5990 mAh mAh |
| Kód výrobcu: | 26105 |
| MagSafe: | Ne |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Počet konektorů: | 3 |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ napájecího adaptéru: | Powerbanka |
| Výkon nabíjení (W): | 20 max |
| Záruka: | 24 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 3.2 |
| Počet kusov v kartóne: | 20 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 16.6x12.9x3.2 |
| Šírka jedn. balenie: | 16.6 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Výška jedn. balenie: | 12.9 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
