GIGABYTE zdroj P550SS, 550W, 80+ Silver, 120mm, ATX 3.0, černá
Kód: 1706164Podrobný popis
GIGABYTE zdroj 550W 80PLUS Silver
Vlastnosti:
*80 PLUS Silver certified (230V EU)
*Support Intel ATX 3.0 standard (compatible with ATX 3.1)
*120mm Fluid Dynamic Bearing (FDB) Fan
*Flat cable design
*Powerful single +12V rail
*OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP protection
Model: GP-P550SS
Výkon: 550W
Typ: Intel Form Factor ATX 12V v3.0 (compatible with ATX 3.1)
PFC: Active PFC (>0.9 typical)
Typ ventilátoru: 120mm Fluid Dynamic Bearing (FDB) fan
Rozměry: 150 x 140 x 86 mm
Účinnost: 90% at typical load (230V EU)
Vstupní napětí: 155-240 Vac
Vstupní proud: 6.3 A
Vstupní frekvence: 50-60 Hz
Konektory:
*1* ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 600mm
*1* CPU/EPS 4+4 Pin x 1 : 650mm
*1* PCI-e 6+2 Pin x 2 : 600mm+120mm
*1* SATA x 3 + 4 Pin Peripheral x 1 : 500mm+120mm+120mm+120mm
*1* SATA x 2 + 4 Pin Peripheral x 2 : 500mm+120mm+120mm+120mm
Více informací naleznete na stránkách výrobce: https://www.gigabyte.com/Power-Supply/GP-P550SS
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 4719331554187 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka jedn. balení: | 12 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Kód výrobcu: | GP-P550SS |
| Konektor napájení CPU: | 4+4pin pin |
| Model: | GP-P550SS |
| Molex 4pin: | 3 počet |
| Napájení MB: | 20+4 pin |
| PCI-E 8/6+2: | 2 počet |
| PFC filtr zdroje: | Aktivní PFC |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 20.9x25.9x12 |
| Rozměry zdroje: | 150 x 140 x 86 šxvxh mm |
| SATA 15pin: | 5 počet |
| Účinnost zdroje: | 80PLUS Silver |
| Ventilátor zdroje: | 120 mm |
| Záruka: | 36 |
| Formát zdroja: | ATX 3.0 |
| Výkon zdroja: | 550 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
