FSP VITA PM/850W/ATX 3.1/80PLUS Platinum/Modular/Retail
Kód: 1930500279Podrobný popis
*V souladu s ATX 12V V3.1 a EPS 12V V2.92
*Účinnost > 92 % při typickém zatížen
*Certifikace 80 PLUS ® Platinum
*Japonský objemový kondenzátor 105 °C
*120mm ventilátor s fluidním dynamickým ložiskem (FDB)
*Plně modulární kabeláž
*Kompletní ochrany: OVP, OCP, OPP, OTP, SCP, UVP, SIP, NLO
Model: FSP VITA-850PM
Výkon: 850 W
Formát: ATX12V V3.1
PFC: Aktivní > 0,9
Typ ventilátoru: Ventilátor FDB, 120 mm
Rozměry (DxŠxV): 140×150×86 mm
Účinnost: >92 % při typickém zatížení
Vstupní napětí: 100–240 V
Vstupní proud: 11–5,5 A
Vstupní frekvence: 50–60 Hz
Konektory:
*1x MB 20+4 PIN
*2x CPU 4+4 PIN
*4x PCIe 6+2 PIN
*1x PCIe 12V-2x6
*4x SATA
*4x MOLEX
Více informací naleznete na stránkách výrobce: https://www.fsplifestyle.com/en/product/VITAPM850W.html
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 3.09 kg |
| EAN: | 4711498482358 |
| Farba: | Bílá |
| Hmotnosť: | 3.09 kg |
| Kód výrobcu: | PPA8505403 |
| Konektor Floppy 4 pin: | 0 |
| Model: | FSP VITA PM |
| Molex 4pin: | 4 počet |
| PCI-E 16pin 12V-2x6: | 1 počet |
| PCI-E 8/6+2: | 4 počet |
| SATA 15pin: | 4 počet |
| Záruka: | 120 |
| Balenie: | Retail (s krabicí) |
| Formát zdroja: | ATX 3.1 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 10.4 |
| Konektor napájania CPU: | 2x 4+4pin pin |
| Modulárna kabeláž: | Ano |
| Napájanie MB: | 20+4 pin |
| Napájanie na vstupe: | 100/240 V |
| PCI-Express celkom: | 5 |
| PFC filter zdroje: | Aktivní PFC |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov v kartóne: | 5 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 22.3x30.1x10.4 |
| Rozmery zdroja: | 150x86x140 šxvxh mm |
| Šírka jedn. balenie: | 22.3 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Účinnosť zdroja: | 80PLUS Platinum |
| Ventilátor zdroja: | 120 mm |
| Výkon napájacieho zdroja: | 850 W |
| Vypínač napájania: | Ano |
| Výška jedn. balenie: | 30.1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
