DEEPCOOL GAMERSTORM zdroj 750W PF750X, 120mm, 80+ Bronze, černá
Kód: 1808155Podrobný popis
GAMERSTORM PF750X
Gamerstorm PF750X je spolehlivý napájecí zdroj navržený pro stabilní výkon a bezpečný provoz herních sestav. Disponuje certifikací 80 PLUS Bronze, která zajišťuje účinnost až 88 % při typickém zatížení, což vede k nižší spotřebě energie a menší produkci odpadního tepla.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 750 W |
| MTBF hodin | 40 000 hodin |
| Ochranné funkce | OPP/OVP/OCP/SCP/OTP/UVP/SIP/NLO |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (550 mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 2x (620 + 150 mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 2x / 1x (550 mm) |
| SATA Konektor + Molex | 2x / 3x (450 mm + 150 mm + 1x 150mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | V2.52 |
| 80 PLUS Efficiency | 80 Plus Bronze |
| Modulární kabeláž | Není |
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 1.962 kg |
| EAN: | 6933412756415 |
| Délka: | 20.5 cm |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Bronze |
| Hmotnosť: | 1.962 kg |
| Konektory: | Molex |
| Konektory pro základní desku: | ATX 24-pin |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Šířka: | 26 cm |
| Výška: | 13 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Formát zdroja: | ATX |
| Modulárny zdroj: | Ne |
| Výkon zdroja: | 750 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
