ADATA XPG zdroj PROBE 600W, 80+ BRONZE, 120mm, ATX
Kód: 2032070Podrobný popis
Adata XPG PROBE BRONZE
Vlastnosti
* certifikát 80 PLUS® BRONZE
* ventilátor s kluzným ložiskem
* ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OTP/SIP
Technické parametry
Výkon: 600W
Formát: ATX 2.52
Ventilátor: 120mm
Rychlost ventilátoru: 2400 ±10 % ot./min
Rozměry: 150x140x86mm
Hmotnost: 1,4801kg
PFC: >0,99
Vstupní napětí: 100–240 V, 47–63 Hz
Vstupní proud: 9-10 A
DC výstupní napětí: +5V|+3,3V|+12V|-12V|+5Vsb
Konektory:
* 1x 20+4pin ATX
* 1x EPS 12V 8pin + 1x 12V 4+4pin
* 2x PCI-E 6+2pin
* 2x 4pin Molex
* 5x SATA
Záruka: 3 roky
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 1.91 kg |
| EAN: | 4710273779942 |
| Adresa výrobce: | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany |
| Balení zdroje: | Neuvedeno |
| Barva: | Černá |
| Barva zdroje: | Černá |
| E-mail výrobce: | IASales_eu@adata.com |
| Hloubka jedn. balení: | 10.3 |
| Hmotnosť: | 1.91 kg |
| Kód výrobcu: | PROBE600B-BKCEU |
| Konektor Floppy 4 pin: | 0 |
| Konektor napájení CPU: | 8pin a 4+4pin pin |
| Model: | Adata XPG PROBE |
| Modelové označení: | Adata XPG PROBE |
| Molex 4pin: | 2 počet |
| Napájení MB: | 20+4 pin |
| PCI-E 8/6+2: | 2 počet |
| PCI-Express celkem: | 2 |
| PFC filtr zdroje: | Aktivní PFC |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 19.7x26.7x10.3 |
| Rozměry zdroje: | 150x140x86 šxvxh mm |
| SATA 15pin: | 5 počet |
| Telefon výrobce: | +498990405296 |
| Účinnost zdroje: | 80PLUS Bronze |
| Ventilátor zdroje: | 120 mm |
| Výkon zdroje: | 600 W |
| Vypínač napájení: | Ano |
| Záruka: | 36 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Modulárny zdroj: | Nie |
| Výkon zdroja: | 600 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Adata |
|---|---|
| Adresa : | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany, +498990405296 |
| E-mail : | IASales_eu@adata.com |
