ZALMAN P30 V2 bílá
Kód: P30 WHITEPodrobný popis
Zalman P10
Panoramatický výhled s tvrzenými skly
Dvě bezrámová přední a boční tvrzená skla zobrazující jedinečnou konstrukci PC
Přední a boční panely lze snadno odstranit pro pohodlný přístup ke komponentám PC.
Snadná správa panelů díky drážkové upevňovací struktuře ve spodní části tvrzeného skla.
Ventilátor Zalman AF120 s lopatkami se žraločími ploutvemi
Na rozdíl od běžného chladicího ventilátoru klade speciálně navržený ventilátor Zalman AF120 Annular FAN s lopatkami Shark fin minimální odpor proudění vzduchu, což umožňuje minimální provozní hluk.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mini Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5" Pozice | 1x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 5x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 1x |
| USB-C | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | 120 / 240 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Vrchní část | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Spodní část | 3x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 173 mm |
| Maximální délka GPU | 384 mm |
| Maximální délka zdroje | 175 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 418 x 216 x 422 mm |
| Váha | 6,1 kg |
Co je v krabici
1x Ventilátor 120mm ARGB
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 8800263650132 |
| 2,5" interní pozice: | 1 |
| 2,5"/3,5" interní pozice: | 2 |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 1 |
| Barva: | Bílá |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Dropshipment - Alza: | Ano |
| Formát dosky: | micro ATX, mini ITX |
| Hmotnosť: | 8 kg, 5.00000 kg |
| Integrovaný zdroj: | Nie |
| Materiál: | plast, ocel, sklo |
| Max. délka grafické karty: | 420 mm |
| Max. výška chladiče procesoru: | 173 mm |
| Počet osazených ventilátorů: | 3 |
| Počet pozic pro ventilátory: | 9 |
| Podporovaná velikost radiátoru navrchu: | 360 |
| Podporovaná velikost radiátoru zepředu: | nepodporuje |
| Podporovaný formát zdroje: | ATX |
| Pozice zdroje: | dole |
| Rozměry: | 453 × 429 × 235 mm |
| USB 3.0 (počet): | 1 |
| USB typ C (počet): | 1 |
| Velikost instalovaného bočního ventilátoru: | 2× 120 mm |
| Velikost instalovaného zadního ventilátoru: | 1× 120 mm |
| Záruka: | 2 roky, 24 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 24 měsíce |
| Bočnica: | Priehľadná |
| RGB podsvietenie: | Áno |
| Typ skrinky: | Mini Tower |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
