NZXT skříň H9 Flow dvoukomorová ATX / 3x140mm fan / 1x120mm / perforovaný top / proskl. bočnice, front / bílá
Kód: CM-H92FW-01Podrobný popis
NZXT H9 Flow – PC skříň, která má bohaté možnosti chlazení a styl
NZXT H9 Flow představuje stylovou počítačovou skříň ve formátu Middle Tower, která je navržena tak, aby poskytovala bohaté možnosti chlazení a vysoký výkon GPU. Rozsáhlé tepelné schopnosti umožňují instalovat celkem až 10 ventilátorů, přičemž 4 už jsou osazeny v základu. PC skříň NZXT H9 Flow se vyznačuje unikátním designem s nepřerušovaným skleněným panelem. Díky tomu vám poskytuje jasný vhled do interiéru.

Dvoukomorový design a intuitivní správa kabelů zajistí přesnou organizaci uvnitř skříně. Perforovaný horní panel zlepšuje chlazení a přispívá ke spolehlivému chodu. Samozřejmostí jsou také prachové filtry, které chrání před usazováním prachu v PC systému.






Dodatočné parametre
| Kategória: | PC skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 15.22 kg |
| EAN: | 5056547207636 |
| 2,5" interní pozice: | 6 |
| 3,5" interní pozice: | 2 |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 1 |
| Barva: | Bílá |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Dropshipment - Alza: | Ano |
| Formát dosky: | ATX, micro ATX, E-ATX, mini ITX |
| Hmotnosť: | 12,46 kg, 15.22000 kg |
| Integrovaný zdroj: | Nie |
| Materiál: | ocel, sklo |
| Max. délka grafické karty: | 435 mm |
| Max. výška chladiče procesoru: | 165 mm |
| Počet osazených ventilátorů: | 4 |
| Počet pozic pro ventilátory: | 10 |
| Podporovaná velikost radiátoru nahoře/dole: | 420 |
| Podporovaná velikost radiátoru zepředu/zezadu: | 420 |
| Podporovaný formát zdroje: | ATX |
| Pozice zdroje: | dole |
| Rozměry: | 506 × 481 × 315 mm |
| USB 3.0 (počet): | 2 |
| USB typ C (počet): | 1 |
| Velikost instalovaného předního ventilátoru: | 3× 140 mm |
| Velikost instalovaného zadního ventilátoru: | 1× 120 mm |
| Záruka: | 2 roky, 24 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 24 měsíce |
| Bočnica: | Priehľadná |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ skrinky: | Midi Tower |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
