FSP U500-B/Big Tower/Černá
Kód: 1930121060Podrobný popis
*Unikátní držák grafických karet s dvojitou funkcí
*Držák chladiče 480 mm
*Vybaven 120mm 5x PWM ventilátory
*Zadní ventilátor má digitální displej s ukazatelem otáček ventilátoru
*Podporuje grafické karty až do 420 mm
*Bleskově rychlý typ C
Model: FSP U500-B
Typy podporovaných základních desek: EEB, CEB, E-ATX,ATX, M-ATX, Mini-ITX
Barva: Černá
ARGB podsvícení: ne
Rozměry (HxŠxV): 451x258x568 mm
Maximální velikost chladiče CPU: 180 mm
Maximální délka VGA karty: 420 mm s držákem GPU
Počet rozšiřujících slotů: 9
*4x 3,5“ HDD
*6x 2,5“ HDD
Chladící systém:
*Maximální počet ventilátorů: přední 4x 120 mm/3x 140 mm, vrchní 3x 120 mm/3x 140 mm, spodní 3x 120 mm, zadní 1x 120 mm/1x 140 mm
*Počet předinstalovaných ventilátorů: 4x 120 mm PWM, 1x 120 mm PWM
Kompatibilita radiatorů:
*Přední: 420/480 mm
*Vrchní: 360 mm
Přední vstupy/výstupy:
*2x USB 3.2 Gen1x1
*1x USB Typ C
Hmotnost: 10,6 kg
Odkaz na stránky výrobce a další informace o produktu: https://www.fsplifestyle.com/en/product/U500.html
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 12.52 kg |
| EAN: | 4711498480859 |
| Farba: | Černá |
| Formát MB: | EEB/CEB/E-ATX/ATX/mATX/mini-ITX |
| Hmotnosť: | 12.52 kg |
| Kód výrobcu: | POC0000260 |
| Perforované čelo: | Ano |
| Předinstalované ventilátory: | 5 |
| Šířka skříně: | 258 mm |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| Výška skříně: | 568 mm |
| Záruka: | 24 |
| Značka a model: | FSP U500-B |
| Hĺbka jedn. balenie: | 56.6 |
| Hĺbka skrine: | 451 mm |
| LCD displej v skrini: | Ne |
| Max. dĺžka grafickej karty: | 420 mm |
| Max. veľ.-predný radiátor: | 1x480 mm |
| Max. veľ.-vrchný radiátor: | 1x360 mm |
| Max. veľkosť radiátora: | 480 mm |
| Otváracie krytky na 5.25'pozície: | Ne |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pozícií 2.5" interný: | 6 |
| Počet pozícií 3.5" externý: | 0 |
| Počet pozícií 3.5" interný: | 4 |
| Počet pozícií 5.25" externý: | 0 |
| Predné ventilátory: | 4x120mm / 3x140mm celkom |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 35.7x63.1x56.6 |
| Spodné ventilátory: | 3x120mm celkom |
| Šírka jedn. balenie: | 35.7 |
| Transparentné bočnice: | Ne |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Typ skrinky: | Big Tower |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Vrchné ventilátory: | 3x120-140mm celkom |
| Výška jedn. balenie: | 63.1 |
| Zadné ventilátory: | 1x120mm / 1x140mm celkom |
| Zdroj v skrini: | Ne |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
