FSP S210-B/Micro ATX/Transpar./Černá
Kód: 1930101107Podrobný popis
*Výkonný výkon v kompaktním provedení
*Lehký podvozek s rukojetí pro přenášení
*Vysokorychlostní USB 3.2 Gen2 typu C
*Podporuje radiátory až do 240 mm
*Podporuje grafické karty až do délky 340 mm
*Podporuje chladič CPU až do 170 mm
Model: FSP S210-B
Typy podporovaných základních desek: Mikro ATX, Mini-ITX
Barva: Černá
ARGB podsvícení: ne
Rozměry (HxŠxV): 350x212x310mm
Maximální velikost chladiče CPU: 170 mm
Maximální délka VGA karty: 340 mm
Počet rozšiřujících slotů: 4
*1x 3,5“ HDD
*2x 2,5“ HDD
Chladící systém:
* Maximální počet ventilátorů: 3x 120 mm
* Počet předinstalovaných ventilátorů: 0
Kompatibilita radiatorů:
* Vrchní: 240mm
Přední vstupy/výstupy:
*1x USB 3.0
*1x USB Typ C
Odkaz na stránky výrobce a další informace o produktu: https://www.fsplifestyle.com/en/product/S210.html
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.71 kg |
| EAN: | 4711140482385 |
| Farba: | Černá |
| Formát MB: | Micro ATX/Mini-ITX |
| Hmotnosť: | 4.71 kg |
| Kód výrobcu: | POC0000341 |
| Perforované čelo: | Ano |
| Šířka skříně: | 212 mm |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 1 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| Výška skříně: | 310 mm |
| Záruka: | 24 |
| Značka a model: | FSP S210-B |
| Hĺbka jedn. balenie: | 27.3 |
| Hĺbka skrine: | 350 mm |
| LCD displej v skrini: | Ne |
| Max. dĺžka grafickej karty: | 340 mm |
| Max. veľ.-vrchný radiátor: | 1x240 mm |
| Max. veľkosť radiátora: | 240 mm |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pozícií 2.5" interný: | 2 |
| Počet pozícií 3.5" externý: | 0 |
| Počet pozícií 3.5" interný: | 1 |
| Počet pozícií 5.25" externý: | 0 |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 3 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 38.5x43x27.3 |
| Šírka jedn. balenie: | 38.5 |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ skrinky: | Micro Tower |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Vrchné ventilátory: | 2x120mm celkom |
| Výška jedn. balenie: | 43 |
| Zadné ventilátory: | 1x120mm celkom |
| Zdroj v skrini: | Ne |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
