FSP M330-WA/Midi Tower/Transpar./Bílá
Kód: 1930120123Podrobný popis
*Magnetický přední panel bez použití nářadí
*Rychloupínací prachový filtr
*Vybaven 4 chladicími ventilátory
*Vestavěný držák grafických karet
*Podporuje radiátory až do 360 mm
*Podporuje grafické karty až do 400 mm
*Podporuje chladič CPU až do 185 mm
Model: FSP M330-WA
Typy podporovaných základních desek: ATX, M-ATX, Mini-ITX
Barva: Bílá
ARGB podsvícení: ne
Rozměry (HxŠxV): 435x225x465 mm
Maximální velikost chladiče CPU: 185 mm
Maximální délka VGA karty: 400 mm s držákem GPU
Počet rozšiřujících slotů: 7
*2x 3,5“ HDD
*2x 2,5“ HDD
Chladící systém:
*Maximální počet ventilátorů: přední 2x 140 mm, vrchní 3x 120 mm/2x 140 mm, spodní 2x 120 mm, zadní 1x 120 mm/1x 140 mm
*Počet předinstalovaných ventilátorů: 2x 140 mm ARGB, 2x 120 mm
Kompatibilita radiatorů:
*Vrchní: 360 mm
Přední vstupy/výstupy:
*2x USB 3.2 Gen1
*1x USB 3.2 Gen2 Typ C
Hmotnost: 7,05 kg
Odkaz na stránky výrobce a další informace o produktu: https://www.fsplifestyle.com/en/product/M330.html
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8.15 kg |
| EAN: | 4711498482907 |
| Farba: | Bílá |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hmotnosť: | 8.15 kg |
| Kód výrobcu: | POC0000329 |
| Perforované čelo: | Ano |
| Předinstalované ventilátory: | 4 |
| Šířka skříně: | 225 mm |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| Výška skříně: | 465 mm |
| Záruka: | 24 |
| Značka a model: | FSP M330-WA |
| Hĺbka jedn. balenie: | 55.4 |
| Hĺbka skrine: | 435 mm |
| LCD displej v skrini: | Ne |
| Max. dĺžka grafickej karty: | 400 mm |
| Max. veľ.-vrchný radiátor: | 1x360 mm |
| Max. veľkosť radiátora: | 360 mm |
| Otváracie krytky na 5.25'pozície: | Ne |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pozícií 2.5" interný: | 2 |
| Počet pozícií 3.5" externý: | 0 |
| Počet pozícií 3.5" interný: | 2 |
| Počet pozícií 5.25" externý: | 0 |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 8 |
| Predné ventilátory: | 2x120mm / 140mm celkom |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 29.5x54.5x55.4 |
| Spodné ventilátory: | 2x120mm celkom |
| Šírka jedn. balenie: | 29.5 |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Typ skrinky: | Midi Tower |
| USB na prednom paneli: | Ne |
| Vrchné ventilátory: | 3x120mm / 2x140mm celkom |
| Výška jedn. balenie: | 54.5 |
| Zadné ventilátory: | 1x120mm / 1x140mm celkom |
| Zdroj v skrini: | Ne |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
