ASUS case PRIME AP303 TG BLACK, ATX, průhledná bočnice,1x120mm, černá
Kód: 1887705Podrobný popis
ASUS Prime AP303 - Tempered Glass Panel
Podpora základních desek:
Mini-ITX
Micro-ATX
ATX
Přihrádky na disky:
1x 2,5"/3,5" kombinovaná šachta
2x 2,5" šachta
Rozšiřovací sloty:
7
Přední konektory:
1x USB 3.2 Gen 2x2 Type C
2x USB 3.2 Gen1
1x sluchátka/mikrofon
Držák chladiče (nahoře): 360 mm, 280 mm, 240 mm, 140 mm, 120 mm
Podpora chladiče (vzadu): 120 mm
Podpora chlazení (nahoře): 3x 140 mm, 3x 120 mm
Předinstalované ventilátory (zadní strana): 1x 120 mm
Maximální výška chladiče CPU: 165 mm
Maximální délka GPU: 360 mm
Maximální délka napájecího zdroje: 180 mm
Odnímatelné prachové filtry: dole
Maximální prostor pro vedení kabelů: 34 mm
Rozměry: 215x425x485 mm
Hmotnost: 7,8 kg
Odkaz na oficiální web:
https://www.asus.com/cz/motherboards-components/cases/prime/asus-prime-ap303-tempered-glass-panel/
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 9.21 kg |
| EAN: | 4711636165068 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Audio na předním panelu: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hloubka jedn. balení: | 57.9 |
| Hloubka skříně: | 485 mm |
| Hmotnosť: | 9.21 kg |
| Integrovaný zdroj: | Nie |
| Kód výrobcu: | 90DC00V0-B39010 |
| Max. délka grafické karty: | 360 mm |
| Max. velikost radiátoru: | 360 mm |
| Perforované čelo: | Ano |
| Počet pozic 2.5" interní: | 2 |
| Předinstalované ventilátory: | 1 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 29.8x47.9x57.9 |
| Šířka skříně: | 215 mm |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| USB na předním panelu: | Ano |
| Vrchní ventilátory: | 3x120-140mm celkem |
| Výška skříně: | 425 mm |
| Zadní ventilátory: | 1x120mm celkem |
| Záruka: | 24 |
| Značka a model: | ASUS Prime AP303 |
| Bočnica: | Priehľadná |
| Typ skrinky: | Midi Tower |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
