Brother BWP1D300110 - BOX 12 ks
Kód: BRB-BWP1D300110Podrobný popis
Prémiová vosková termotransferová černá barvonosná páska BWP-1D300-110, 12ks
Prémiová vosková termotransferová černá barvonosná páska BWP-1D300-110 o délce 300 metrů a šířce 110 mm byla certifikována společností Brother International Europe.
Tyto vysoce kvalitní voskové pásky jsou vyvinuty tak, aby vyhovovaly vašim potřebám profesionálního tisku štítků.
Pro použití v logistice, maloobchodu, zdravotnictví a dalších sektorech.
BWP-1D300-110 černé termotransferové barvonosné pásky se používají ve spojení s kompatibilními rolemi štítků.
* balení 12 ks
* kompatibilní s vybranými tiskárnami TD-4T (termotransferový tisk)
* vysoce kvalitní termotransferová barvonosná páska
* prémiový vosk s černým barvivem
* vyžaduje kompatibilní roli štítků
Šířka role: 110mm
Délka role: 300m
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pásky pre tlačiarne štítkov |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.28 kg |
| EAN: | 5014047600258 |
| Barva: | Černá (Black) |
| Délka návinu: | 300 m |
| Formát médií a papíru: | Role |
| Hloubka jedn. balení: | 12.7 |
| Hmotnosť: | 4.28 kg |
| Kód výrobcu: | BWP1D300110 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 30.2x24.1x12.7 |
| Šířka pásky [mm]: | 110 |
| Typ pásky: | Termotransferová |
| Typ spotřebního materiálu: | Páska |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
