HP Advanced Glossy Photo Paper-100 sht/10 x 15 cm borderless, 250 g/m2, Q8692A
Kód: 38319236Podrobný popis
10 x 15 cm, 250g/m2, 100 listů. Kompatibilní se všemi inkoustovými tiskárnami HP Deskjet kromě 350. Kompatibilní s HP Business Inkjet 1100, 1200, 2000, 2300, 2500, 2600, HP Color InkJet 1160, 1700, Kompatibilní se všemi tiskárnami HP OfficeJet kromě 5xx, 6xx, 71x0, 91x0 a se všemi HP PSC. Kompatibilní se všemi tiskárnami HP Photosmart kromě 100/130/230, 145/245, 325/375.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiere a fólie pre tlačiarne |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| EAN: | 882780349605 |
| Formát médií a papíru: | A6 (10x15 cm) |
| Gramáž [g/m2]: | 250 |
| Hloubka jedn. balení: | 3.6 |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| Kód výrobcu: | Q8692A |
| Počet listů: | 100 |
| Povrch papíru: | lesklý (glossy) fólie |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 12.5x18.3x3.6 |
| Typ spotřebního materiálu: | Papíry a média |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
