Fotopapír MORE M10531 Harmony, 10x15cm, 180g/m2
Kód: 34330015Podrobný popis
Fotopapír Harmony 180g, 10x15 matt, 20 listů, photo 10x15cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiere a fólie pre tlačiarne |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 8595193201034 |
| Formát médií a papíru: | A6 (10x15 cm) |
| Gramáž [g/m2]: | 180 |
| Hloubka jedn. balení: | 0.8 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Kód výrobcu: | M10531 |
| Počet listů: | 20 |
| Povrch papíru: | matný (matte) fólie |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.5x15.7x0.8 |
| Typ spotřebního materiálu: | Papíry a média |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
