EPSON Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 100 sheets
Kód: EC13S400039Podrobný popis
TECHNOLOGIE
Kategorie papíru: Papírové listy
Typ papíru: Value Glossy Photo Paper
Rozsah papíru: Home - Photo Paper
Použití papíru: Foto
Formát papíru:10 x 15 cm
Klasifikace papíru: Dobrá
Star Rating: ***
Hmotnost papíru: 183 g/m2
BALENÍ
Počet listů: 100 Listy
Typ balení: Jednotlivé balení
Rozměry balení papíru: 193 x 120 x 26 mm (šířka x hloubka x výška)
Hrubá hmotnost balení papíru: 0,3
kg
MÉDIA
Tisk na pozadí (se značkou): No
Oboustranný: No
Usage:: Photos, Seasonal decorations and gifts, Masks and party, Everyday use
Povrch / typ papíru: Lesklý
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papiere a fólie pre tlačiarne |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| EAN: | 8715946611839 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Formát médií a papíru: | A6 (10x15 cm) |
| Gramáž [g/m2]: | 183 |
| Hloubka jedn. balení: | 2.7 |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| Kód výrobcu: | C13S400039 |
| Počet listů: | 100 |
| Povrch papíru: | lesklý (glossy) fólie |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 19.5x13.4x2.7 |
| Typ spotřebního materiálu: | Papíry a média |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
