Samsung T9 microSD 512GB + USB Adaptér
Kód: 2055180534Podrobný popis
S microSD kartou T9 UHS-I1 jednoduše naplníš svůj kreativní potenciál, a to i při natáčení 4K videí na dron nebo outdoorovou kameru. Silný výkon zajistí také intenzivní herní zážitek, rychlé načítání a plynulý gaming bez lagů.
Nastartuj svou produktivitu a kreativní myšlení. Rychlosti sekvenčního čtení a zápisu dosahují až 200 MB/s a 130 MB/s. Certifikace U3 a V302 zaručují vysokou kvalitu při natáčení 4K UHD videí a výkonnostní třída A2 potvrzuje rychlé načítání a plynulý multitasking v náročných aplikacích.
*MicroSDXC Memory Card
*T9
*Rozhraní: UHS-I, kompatibilní s rozhraním UHS
*Rozměry: 15 x 11 x 1 mm
*Hmotnost: cca 0.25 g
*Speed Class: U3, V30, A2
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäťové karty |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 8806097718970 |
| Farba: | Černá |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Kód výrobcu: | MB-MH512T/WW |
| Přesná rychlost zápisu: | 130 MB/s |
| Rychlost zápisu: | 101 - 150 MB/s |
| Záruka: | 36 |
| Adaptér (redukcia) v balení: | Ano |
| Hĺbka jedn. balenie: | 0.5 |
| Kapacita pamäťovej karty: | 512GB |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov v kartóne: | 10 |
| Presná rýchlosť čítania: | 200 MB/s |
| Rozhranie: | Není USB |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 11.4x8.1x0.5 |
| Rýchlosť čítania: | 151 - 200 MB/s |
| Šírka jedn. balenie: | 11.4 |
| Trieda rýchlosti SD kariet: | UHS-I U3 / Class 10 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Typ konektora: | Není |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SDXC |
| Výška jedn. balenie: | 8.1 |
| Značka + modelový rad: | Samsung T9 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
