ADATA MicroSDXC karta 64GB Premier Pro UHS-I V30S (R:100/W:80 MB/s) + SD adaptér
Kód: 205A000001024300Podrobný popis
Paměťové karty Premier Pro microSDXC jsou určeny pro opakované zápisy / přepisy, jako je denní záznam ve vozidle. Rovněž splňují normu A2 pro rychlejší a hladší provádění APP. Vzhledem k tomu, že je V30 (Video Speed Class) kvalifikovaná, může nahrávat při minimální rychlosti 30 MB za sekundu. Pro zajištění konzistentní vysoké kvality jsou paměťové karty Premier Pro microSDXC UHS-I vodotěsné, odolné proti nárazům, rtg záření a extrémní teplotě.
Rozměry (L x Š x V):15 x 11 x 1 mm
Hmotnost: 0,25 g
Rychlostní třída
UHS Rychlost: Třída 3 Třída
rychlosti: Třída 10
Třída rychlosti videa: V30
Výkonnostní třída: A2
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäťové karty |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 4710273771328 |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ano |
| Adresa výrobce: | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany |
| Barva: | Neuvedeno, Nevztahuje se |
| E-mail výrobce: | IASales_eu@adata.com |
| Hloubka jedn. balení: | 0.6 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Kapacita paměťové karty: | 64GB |
| Kód výrobcu: | AUSDX64GUI3V30SA2-RA1 |
| Modelová rada: | ADATA V30S |
| Přesná rychlost čtení: | 95 MB/s |
| Rozhraní: | Není USB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 12.7x8.4x0.6 |
| Rychlost čtení: | 51 - 100 MB/s |
| Telefon výrobce: | +498990405296 |
| Třída rychlosti SD karet: | UHS-I U3 / Class 10 |
| Typ konektoru: | Není |
| Typ paměťové karty: | micro SDXC |
| Záruka: | 120 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Adata |
|---|---|
| Adresa : | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany, +498990405296 |
| E-mail : | IASales_eu@adata.com |
