Patriot Viper Steel/DDR4/8GB/3600MHz/CL18/1x8GB/Grey
Kód: 203910720Podrobný popis
Model: Patriot Viper
Určeno pro: Desktop
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 8 GB
Frekvence paměti: 3600 MHz
XMP: Ano
Časování: CL 18
Korekce chyb (ECC): Ne
Počet modulů v balení: 1 x 8 GB
Záruka: 10 let
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 814914027653 |
| Barva chladiče: | Šedá |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 1.4 |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Kód výrobcu: | PVS48G360C8 |
| Modelová rada: | Patriot Viper Steel |
| Počet modulů v balení: | 1x8GB |
| Podpora korekce chyb: | žádná |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 7x15.3x1.4 |
| Systém: | Desktop |
| XMP: | Ano |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL18 |
| Frekvencia RAM: | 3600 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
