PATRIOT Viper Steel 16GB DDR4 3600MHz / DIMM / CL18 / 1,35V / Heat Shield / KIT 2x 8GB
Kód: 203911000Podrobný popis
Model: Patriot Memory Viper Steel PVS416G360C8K
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 16 GB
Frekvence paměti: 3600 MHz
Časování: CL18
Počet modulů v balení: 2 x 8 GB
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 0814914027271 |
| Barva chladiče: | Šedá |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 2.4 |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Kód výrobcu: | PVS416G360C8K |
| Modelová rada: | Patriot Viper Steel |
| Počet modulů: | 2 |
| Počet modulů v balení: | 2x8GB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.9x18.1x2.4 |
| Systém: | Desktop |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL18 |
| Frekvencia RAM: | 3600 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
