PATRIOT Signature Series 16GB DDR4 1x16GB 3200MHz UDIMM Single
Kód: 20391161Podrobný popis
Model: Patriot Signature Line Series DDR4, 16GB (1 x 16GB) 3200MHz Single
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 16 GB
Frekvence paměti: 3200 MHz
Časování: CL22 (22-22-22-52)
Korekce chyb (ECC): Ne
Napětí: 1,2 V
Rozměry: 3,2 x 133 x 31 mm
Hmotnost: 23,5 g
Počet modulů v balení: 1
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 814914027288 |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| Hloubka jedn. balení: | 1.4 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| Kód výrobcu: | PSD416G320081 |
| Modelová rada: | Patriot |
| Počet modulů: | 1 |
| Počet modulů v balení: | 1x16GB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 5.6x15.1x1.4 |
| Systém: | Desktop |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL22 |
| Frekvencia RAM: | 3200 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
