PATRIOT Signature Premium DDR4 32GB 2x16GB 3200MHz PC4-25600 UDIMM kit
Kód: 20391169Podrobný popis
Paměť řady Patriot's Signature Premium poskytuje kvalitu, spolehlivost a výkon očekávaný pro dnešní potřeby běžného počítače.
Model: Patriot Signature Premium DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 32 GB
Frekvence paměti: 3200 MHz
Časování: CL22
Korekce chyb (ECC): Ne
Napětí: 1,2 V
Intel XMP: Ne
Počet modulů v balení: 2
Stránky výrobce: https://info.patriotmemory.com/patriot-signature-line-premium-ddr4-computer-memory
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 814914027141 |
| Barva chladiče: | Černá |
| Hloubka jedn. balení: | 1.2 |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Chlazení: | Pasivní |
| Kód výrobcu: | PSP432G3200KH1 |
| Modelová rada: | Patriot |
| Počet modulů: | 2 |
| Počet modulů v balení: | 2x16GB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.3x11.3x1.2 |
| Systém: | Desktop |
| XMP: | Ne |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL22 |
| Frekvencia RAM: | 3200 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
