Patriot Signature DDR4 4GB 2666MHz CL19 PSD44G266681
Kód: 203910501
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom
Detailné informácie
Podrobný popis
Patriot’s Signature Line DDR4 Non-ECC Unbuffered paměť poskytuje kvalitu, spolehlivost a výkon dnešní potřeby běžných počítačů. Tento 4 GB modul je navržen pro provoz na PC4-21300 (2666 MHz) CAS 19 a poskytuje lepší celkovou odezvu systému pro použití na náročné aplikace.
Model: Signature Line DDR4 4GB 2666MHz UDIMM
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 4 GB
Frekvence paměti: 2666 MHz
Časování: CL19
Další specifikace:
-Napětí: 1,2 V
-Provozní teplota: 0-85°C
-Rozměry: 2,8 x 133 x 31 mm
Počet modulů v balení: 1
Související dokumenty
Dodatočné parametre
Kategória: Pamäte RAM pre PC
Záruka: 120
Hmotnosť: 0.03 kg
EAN: 814914024584
Barva chladiče: Bez chladiče
Hloubka jedn. balení: 1.6
Hmotnosť: 0.03 kg
Chlazení: Bez chlazení
Kód výrobcu: PSD44G266681
Modelová rada: Patriot
Počet modulů: 1
Počet modulů v balení: 1x4GB
Rozměr xyz jedn. balení: 5.2x14.8x1.6
Systém: Desktop
XMP: Ne
Záruka: 120
Časovanie RAM CL: CL19
Frekvencia RAM: 2666 MHz