KINGSTON DIMM DDR5 32GB 5600MT/s Non-ECC
Kód: KCP556UD8-32Podrobný popis
Kingston 32GB DDR5 5600MT/s Non-ECC Unbuffered DIMM CL46 2Rx8 1,1V 288-pin 16Gbit
Typ paměti: DDR5
Kapacita paměti: 32GB
Počet modulů v balení: 1x 32GB
Rychlost: 5600MT/s
Časování: CL46
Podsvícení: ne
Napětí: 1,1V
Provozní teplota: 0 až 85°C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 740617334395 |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| Hloubka jedn. balení: | 0.8 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| Kód výrobcu: | KCP556UD8-32 |
| Modelová rada: | Kingston |
| Počet modulů v balení: | 1x32GB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 4.6x14.6x0.8 |
| Systém: | Desktop |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL46 |
| Frekvencia RAM: | 5600 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
