KINGSTON DIMM DDR5 32GB (Kit of 2) 6400MT/s CL32 FURY Renegade Bílá RGB XMP
Kód: 2038258Podrobný popis
Kingston FURY™ Renegade RGB 32GB DDR5-6400 CL32 288-pin DIMM Kit
certifikace Intel® XMP 3.0
Typ paměti: DDR5
Kapacita paměti: 32GB
Počet modulů v balení: 2x 16GB
Rychlost: 6400MT/s
Časování: CL32
Podsvícení: RGB
Napětí: 1,4V
Provozní teplota: 0 až 85°C
Rozměry: 133,35x44x7,66mm
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 740617333749 |
| Barva chladiče: | Bílá |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 1.7 |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Chlazení: | Pasivní |
| Kód výrobcu: | KF564C32RWAK2-32 |
| Modelová rada: | Kingston FURY Renegade |
| Počet modulů v balení: | 2x16GB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 12.9x17.5x1.7 |
| Systém: | Desktop |
| XMP: | Ano |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL32 |
| Frekvencia RAM: | 6400 MHz |
| RGB podsvietenie: | Áno |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
