KINGSTON DIMM DDR4 32GB (Kit of 2) 3200MT/s CL16 FURY Beast Černá
Kód: 20350037Podrobný popis
Model: Kingston Fury Beast KF432C16BBK2/32
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 32 GB
Frekvence paměti: 3200 MHz
ECC: Non-ECC
Časování: CL16
Počet modulů v balení: 2 x 16 GB
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 740617319842 |
| Barva chladiče: | Černá |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 1.4 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Kód výrobcu: | KF432C16BBK2/32 |
| Modelová rada: | Kingston FURY Beast |
| Počet modulů v balení: | 2x16GB |
| Podpora korekce chyb: | žádná |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.9x9.3x1.4 |
| Systém: | Desktop |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL16 |
| Frekvencia RAM: | 3200 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
