KINGSTON DIMM DDR4 16GB (Kit of 2) 3600MT/s CL17 FURY Beast RGB, XMP
Kód: 203500920Podrobný popis
Paměť Kingston FURY Beast DDR4 RGB přináší vyšší výkon a styl s rychlostmi až 3733 MHz, agresivním designem a RGB podsvícením po celé délce modulu, které zajišťuje plynulé a ohromující efekty.
Model: Kingston Fury Beast RGB KF436C17BB2AK2/16
Určeno pro: Desktop
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 16 GB
Frekvence paměti: 3600 MHz
ECC: Non-ECC
Časování: CL17
XMP: Ano
Podsvícení: Ano
Napětí: 1.35 V
Rozměry: 7,1x41,1x133,4 mm (ŠxVxH)
Hmotnost: 77,9g
Počet modulů v balení: 2 x 8 GB
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 740617337440 |
| Barva chladiče: | Černá |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 1.4 |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Kód výrobcu: | KF436C17BB2AK2/16 |
| Modelová rada: | Kingston FURY Beast |
| Počet modulů v balení: | 2x8GB |
| Podpora korekce chyb: | žádná |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 12.4x14.9x1.4 |
| Systém: | Desktop |
| XMP: | Ano |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL17 |
| Frekvencia RAM: | 3600 MHz |
| RGB podsvietenie: | Áno |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
