Kingston DDR4 32GB 3200MHz CL22 KVR32N22D8/32
Kód: 203223229Podrobný popis
Model: Kingston 32 GB DDR4-3200MHz
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 32 GB (1x 32 GB)
Frekvence paměti: 3200 MHz
Časování: CL22
Napětí: 1,2 V
Provozní teplota: 0 až 85°C
Počet modulů v balení: 1
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 740617305975 |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| Hloubka jedn. balení: | 0.8 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| Kód výrobcu: | KVR32N22D8/32 |
| Modelová rada: | Kingston |
| Počet modulů: | 1 |
| Počet modulů v balení: | 1x32GB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 4.6x14.7x0.8 |
| Systém: | Desktop |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL22 |
| Frekvencia RAM: | 3200 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
