Kingston 16GB DDR4 3200MHz DR KCP432ND8/16
Kód: KCP432ND8-16Podrobný popis
Model: Kingston KCP432ND8/16
Určeno pro: Desktop
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 16 GB
Frekvence paměti: 3200 MHz
ECC: Non-ECC
Časování: CL22
XMP: Ne
Podsvícení: Ne
Napětí: 1.2 V
Počet modulů v balení: 1 x 16 GB
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 740617324808 |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| Hloubka jedn. balení: | 0.9 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Kód výrobcu: | KCP432ND8/16 |
| Modelová rada: | Kingston |
| Počet modulů v balení: | 1x16GB |
| Podpora korekce chyb: | žádná |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 6.4x19.9x0.9 |
| Systém: | Desktop |
| XMP: | Ne |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL22 |
| Frekvencia RAM: | 3200 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
