DIMM DDR4 16GB 3600MHz CL18 KINGSTON FURY Beast Black
Kód: 552881Podrobný popis
Model: Kingston Fury Beast KF436C18BB/16
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 16 GB
Frekvence paměti: 3600 MHz
ECC: Non-ECC
Časování: CL18
Počet modulů v balení: 1 x 16 GB
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 740617319767 |
| Barva chladiče: | Černá |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 1.4 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | KF436C18BB/16 |
| Modelová rada: | Kingston FURY Beast |
| Počet modulů v balení: | 1x16GB |
| Podpora korekce chyb: | žádná |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14.9x5.7x1.4 |
| Systém: | Desktop |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL18 |
| Frekvencia RAM: | 3600 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
