ADATA XPG DIMM DDR4 16GB (Kit of 2) 3200MHz CL16 GAMMIX D35
Kód: 203A340Podrobný popis
Sada kvalitních paměťových modulů typu DDR4 ze série XPG GAMMIX D35
Model: ADATA XPG GAMMIX D35
Typ paměti: DDR4 DIMM, pro PC
Kapacita paměti: 16 GB (2 x 8 GB)
Frekvence paměti: 3200 MHz
Časování: CL16
Podsvícení: ne
Napájení: 1,35 V
Počet modulů v balení: 2
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| EAN: | 4711085942807 |
| Adresa výrobce: | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany |
| Barva chladiče: | Černá |
| E-mail výrobce: | IASales_eu@adata.com |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 1.3 |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Chlazení: | Pasivní |
| Kód výrobcu: | AX4U32008G16A-DTBKD35 |
| Modelová rada: | Adata XPG D35 |
| Počet modulů v balení: | 2x8GB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.1x14.2x1.3 |
| Systém: | Desktop |
| Telefon výrobce: | +498990405296 |
| XMP: | Ano |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL16 |
| Frekvencia RAM: | 3200 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Adata |
|---|---|
| Adresa : | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany, +498990405296 |
| E-mail : | IASales_eu@adata.com |
