ADATA DIMM DDR5 32GB (Kit of 2) 4800MHz CL40 Dual Tray
Kód: 748358Podrobný popis
Adata DDR5-4800 U-DIMM
* on-die error correcting code (ECC)
Typ paměti: DDR5
Form Factor: U-DIMM
Kapacita paměti: 32GB
Počet modulů v balení: 2x 16GB
Rychlost: 4800MT/s
Časování: CL40
Provozní teplota: 0°C až 85°C
Podsvícení: ano
Napětí: 1,1V
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 4711085936455 |
| Adresa výrobce: | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| E-mail výrobce: | IASales_eu@adata.com |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 1 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| Kód výrobcu: | AD5U480016G-DT |
| Modelová rada: | Adata |
| Počet modulů v balení: | 2x16GB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 16.9x11.1x1 |
| Telefon výrobce: | +498990405296 |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL40 |
| Frekvencia RAM: | 4800 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Adata |
|---|---|
| Adresa : | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany, +498990405296 |
| E-mail : | IASales_eu@adata.com |
