ADATA DIMM DDR5 16GB 4800MHz CL40, Bulk
Kód: 203A400Podrobný popis
Typ paměti: DDR5
Kapacita paměti: 16 GB
Frekvence paměti: 4800 MHz
Časování: CL 40
Počet modulů v balení: 1 x 16 GB
Záruka: 10 let
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 4711085936448 |
| Adresa výrobce: | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| E-mail výrobce: | IASales_eu@adata.com |
| Hloubka jedn. balení: | 1.1 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Kód výrobcu: | AD5U480016G-S |
| Modelová rada: | Adata |
| Počet modulů v balení: | 1x16GB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 5.5x17x1.1 |
| Systém: | Desktop |
| Telefon výrobce: | +498990405296 |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL40 |
| Frekvencia RAM: | 4800 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Adata |
|---|---|
| Adresa : | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany, +498990405296 |
| E-mail : | IASales_eu@adata.com |
