ADATA DIMM DDR4 16GB 3200MHz 1024x8, Premier Single Tray
Kód: 4152515Podrobný popis
Adata DDR4 3200 U-DIMM - paměťový modul
Typ paměti: DDR4
Form Factor: U-DIMM
Kapacita paměti: 16GB
Počet modulů v balení: 1x 16GB
Rychlost: 3200MT/s
Časování: CL22
Napětí: 1,2V
Provozní teplota: 0°C až 85°C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 4711085931443 |
| Adresa výrobce: | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| E-mail výrobce: | IASales_eu@adata.com |
| Hloubka jedn. balení: | 1 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| Kód výrobcu: | AD4U320016G22-SGN |
| Modelová rada: | Adata |
| Počet modulů v balení: | 1x16GB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 5.6x17.1x1 |
| Systém: | Desktop |
| Telefon výrobce: | +498990405296 |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL22 |
| Frekvencia RAM: | 3200 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Adata |
|---|---|
| Adresa : | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany, +498990405296 |
| E-mail : | IASales_eu@adata.com |
