8GB DDR5-5600MHz ADATA CL46
Kód: 203A4004Podrobný popis
Adata DDR5-5600 U-DIMM 288-pin - paměťový modul
Typ paměti: DDR5
Form Factor: U-DIMM
Kapacita paměti: 8GB
Počet modulů v balení: 1x 8GB
Rychlost: 5600MT/s
Časování: CL46
Napětí: 1,1V
Provozní teplota: 0°C až 85°C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 4711085940179 |
| Adresa výrobce: | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| E-mail výrobce: | IASales_eu@adata.com |
| Hloubka jedn. balení: | 1 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| Kód výrobcu: | AD5U56008G-S |
| Modelová rada: | Adata |
| Počet modulů v balení: | 1x8GB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 16.9x5.5x1 |
| Systém: | Desktop |
| Telefon výrobce: | +498990405296 |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL46 |
| Frekvencia RAM: | 5600 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Adata |
|---|---|
| Adresa : | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany, +498990405296 |
| E-mail : | IASales_eu@adata.com |
