SODIMM DDR3L 8GB 1600MHz CL11 ADATA Premier memory, 512x8, Single
Kód: 203A10040Podrobný popis
Paměťové moduly DDR3L (low voltage) vyžadují kompatibilní zařízení.
Paměti ADATA splňují normu JEDEC a díky tomu mohou garantovat vysokou záruku. Balení: single tray
Specifikace:
* 204Pin SO-DIMM
* Napětí 1.35V
* Typ paměti DDR3L
* Časování CL11
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 4713435795538 |
| Adresa výrobce: | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| E-mail výrobce: | IASales_eu@adata.com |
| Hloubka jedn. balení: | 1 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| Kód výrobcu: | ADDS1600W8G11-S |
| Modelová rada: | Adata |
| Počet modulů: | 1 |
| Počet modulů v balení: | 1x8GB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 5.4x17x1 |
| Systém: | Notebook |
| Telefon výrobce: | +498990405296 |
| XMP: | Ne |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL11 |
| Frekvencia RAM: | 1600 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | SO-DIMM DDR3L |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Adata |
|---|---|
| Adresa : | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany, +498990405296 |
| E-mail : | IASales_eu@adata.com |
