PATRIOT Signature Series DDR4 16GB 2666MHz CL19 SODIMM Single
Kód: 2039101460Podrobný popis
Paměť Patriot Signature Line poskytuje kvalitu, spolehlivost a výkon očekávaný pro dnešní běžné potřeby počítačů.
Model: PATRIOT Signature Line DDR4 (PSD416G266681S)
Typ paměti: DDR4 SODIMM
Kapacita paměti: 16 GB
Frekvence paměti: 2666 MHz
Časování: CL 19
Korekce chyb (ECC): Ne
Napětí: 1,2 V
Rozměry: 3 x 69 x 30 mm
Hmotnost: 9,5 g
Počet modulů v balení: 1
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 814914027448 |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| Hloubka jedn. balení: | 1.4 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| Kód výrobcu: | PSD416G266681S |
| Modelová rada: | Patriot |
| Počet modulů: | 1 |
| Počet modulů v balení: | 1x16GB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 5.5x15x1.4 |
| Systém: | Notebook |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL19 |
| Frekvencia RAM: | 2666 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | SO-DIMM DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
