PATRIOT Signature Line 8GB DDR5 5600MT/s / SO-DIMM / CL46 / 1,1V
Kód: 20370003Podrobný popis
Model: Patriot Signature Line PSD58G560041S
Typ paměti: DDR5, SO-DIMM
Kapacita paměti: 8 GB
Frekvence paměti: 5600 MHz
Časování: CL46
Korekce chyb: ano, On-Die ECC
RGB: ne
Počet modulů v balení: 1 x 8 GB
Záruka: 10 let
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 4711378422221 |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| Hloubka jedn. balení: | 1.4 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| Kód výrobcu: | PSD58G560041S |
| Modelová rada: | Patriot Signature Line |
| Počet modulů v balení: | 1x8GB |
| Podpora korekce chyb: | žádná |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 5.5x15.1x1.4 |
| Systém: | Notebook |
| XMP: | Ne |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL46 |
| Frekvencia RAM: | 5600 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | SO-DIMM DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
