Patriot Signature DDR3 8GB 1600MHz PSD38G1600L2S
Kód: 2039123Podrobný popis
Paměťi pro ultrabooky od Patriotu jsou perfektní. Běží na pouhých 1,35 voltů, díky čemuž se vyznačují nízkou spotřebou energie, zato však mimořádně efektivním výkonem. Testováno samotnými spotřebiteli. Plug and play výkon pro nejnáročnější mobilní aplikace.
Funkce:
*204-Pin Dual in-line memory module
*Non-ECC Unbuffered SODIMM
*Auto and self refresh capability
*PCB height: cca 3 cm
*Serial Presence-Detect (SPD)
*100% Tested
*RoHS Compliant
*Works with Intel® 3rd Generation mobile processors
Specifikace:
*PC3-12800 (1600MHz) Data Rate
*2 Rank Double-sided module
*7.8US Refresh Interval (8192 CYCLES/64MS)
*1.35V Power Requirement
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 815530015161 |
| Apple kompatibilní: | Ne |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| Hloubka jedn. balení: | 1.5 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| Kód výrobcu: | PSD38G1600L2S |
| Modelová rada: | Patriot |
| Počet modulů: | 1 |
| Počet modulů v balení: | 1x8GB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.1x5.7x1.5 |
| Systém: | Notebook |
| XMP: | Ne |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL11 |
| Frekvencia RAM: | 1600 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | SO-DIMM DDR3L |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
